Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Zobacz najgłupsze pozwy sądowe

Wymiar sprawiedliwości powinien bronić pokrzywdzonych i uciśnionych. Niestety, tyle się mówi o tym, jak ów urząd niesprawnie działa. I nic dziwnego, skoro musi przebrnąć nie tylko przez faktyczne problemy ludzi, ale i przez falę głupoty. Oto kilka pozwów sądowych, do których nie da się kąśliwie nie uśmiechnąć (czyt. najgłupszych).

 1. Zobacz najgłupsze pozwy sądowe

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 275x183 px
  • Waga obrazka: 19 kB
  Uwaga! Oto szczyt lenistwa i cwaniactwa, którego pozazdrościć mogą nawet Polacy. Otóż, niepełnosprawni oskarżyli Disney o to, iż w parku rozrywki zabroniono korzystania z Segwayów. Okazuje się jednak, że niepełnosprawni mieli inne środki transportu do korzystania – począwszy od wózków elektrycznych, a skończywszy na specjalnych skuterach. Tylko po co, skoro prościej zwiedzać park na Segwayach. To nic, że jest to niebezpieczne i grozi potrąceniem dzieci i innych zwiedzających. O, zgrozo, Disney sprawę przegrał.
 2. Winny oskarżycielem

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 300x168 px
  • Waga obrazka: 10 kB
  Wyobrażacie sobie, że człowiek, który rzucił ze złością psa na środek autostrady jeszcze domaga się odszkodowania? Mężczyzna dokonał tego, gdy doszło do stłuczki. Krótka wymiana zdań między nim a kobietą, z którą się zderzył, zmieniła się w kłótnię. W pewnym momencie ten wziął jej psa i rzucił go prosto pod koła nadjeżdżającego auta. Trafił na 3 lata to więzienia, a po wyjściu oskarżył kobietę o to, że przez nią i psa musiał siedzieć i stracił pracę, a tym samym środki do życia.
 3. Oskarżone za darmowe ciasteczka

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 259x194 px
  • Waga obrazka: 10 kB
  Zanim rozdasz darmowe ciasteczka, dobrze się zastanów. Może się to skończyć dla ciebie pozwem sądowym. Jak dwóm nastolatkom, które chodziły po osiedlu i rozdawały sąsiadom koszyczki pełne ciasteczek. Jedna z gospodyń na ich widok dostała ataku paniki i trafiła do szpitala. Choć dziewczyny, wiedzione nie do końca zrozumiałymi wyrzutami sumienia zapłaciły jej zadośćuczynienie, tak i tak pozwała je do sądu.
 4. Bo rodzice byli chłodni

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 251x201 px
  • Waga obrazka: 9 kB
  Zaskakujący pozew złożył jeden z bezdomnych – oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Oskarżył on rodziców o zaniedbanie i chłód. To rzekomo przez nich uciekła z domu w wieku 12 lat, a z ulicy szybko i często trafiał za kraty. Co ciekawe, mężczyzna domagał się, by rodzice wzięli kredyt hipoteczny i otworzyli za pozyskane pieniądze dwie pizzerie, w których mogłaby pracować cała rodzina. Mało tego, w zamian za rodzinną kolację i rozmowę mężczyzna był w stanie wycofać sprawę.
Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd 5 najbardziej żenujących zdjęć ciążowych

Komentarze: 0

Brak komentarzy

243 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Data dodania: 15.06.2015

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000
Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd 5 najbardziej żenujących zdjęć ciążowych
Zobacz inne galerie: