Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Ulubieni aktorzy filmu "Władca Pierścieni" 15 lat później

Choć są aktorami od dawna, a w wielu przypadkach od dzieciństwa - dopiero ich udział w superprodukcji Petera Jacksona przyniósł im światową sławę. Poznaj ulubionych bohaterów kultowej trylogii "Władca Pierścieni".

 1. Ulubieni aktorzy filmu "Władca Pierścieni" 15 lat później

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x430 px
  • Waga obrazka: 50 kB
  Elijah Wood od małego grywał w filmach, co poniekąd okazało się wielką zasługą jego mamy. To ona pierwsza dostrzegła w nim talent i chodziła na wszystkie jego przesłuchania. Mało kto dziś pamięta, ale po raz pierwszy młody Elijah pokazał się w... teledysku Pauli Abdul. Potem trafił do filmu, gdzie grywał m.in. w takich hitach, jak "Powrót do przyszłości II", "Wydział wewnętrzny" czy "Paradise". Największą popularność przyniosła mu rola hobbita Frodo Bagginsa w trylogii "Władca Pierścieni".
 2. Legolas (Orlando Bloom)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x510 px
  • Waga obrazka: 58 kB
  Popularny i uchodzący za jednego z najbardziej przystojnych brytyjskich aktorów filmowych. Największą sławę przyniosły mu bezsprzecznie dwie zagrane role - Legolasa w trylogii "Władca Pierścieni" oraz Willa Turnera w serii "Piraci z Karaibów".
 3. Gandalf (Ian McKellen)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x480 px
  • Waga obrazka: 43 kB
  Ian McKellen to znakomity aktor brytyjski, który świetnie czuje się na deskach teatru, jak w filmie. Widzowie cenią go za rolę Magneta w "X-Men" oraz Gandalfa we "Władcy Pierścieni".
 4. Aragorn (Viggo Mortensen)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x480 px
  • Waga obrazka: 51 kB
  To nie tylko utalentowany i czarujący aktor, ale także fotograf, malarz i poeta. Jest też właścicielem wydawnictwa Perceval Press, które promuje prace niezależnych artystów. Widzowie (zwłaszcza panie) uwielbiają go za rolę Aragorna w trylogii "Władca Pierścieni".
 5. Arwen (Liv Tyler)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x343 px
  • Waga obrazka: 40 kB
  Córka wokalisty zespołu Aerosmith oraz modelki Bebe Buell początkowo poszła w ślady mamy, by po jakimś czasie zaistnieć na szklanym ekranie. Sławę zyskała dzięki roli Lucy w "Ukrytych pragnieniach". Gdy piękna Liv pokazała się w trylogii Petera Jacksona - "Władca Pierścieni", mówił już o niej cały filmowy świat.
 6. Éowyn (Miranda Otto)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x491 px
  • Waga obrazka: 46 kB
  Urokliwa córka australijskiego aktora Barry`ego Otto szybko poszła w ślady ojca. Początkowo grała głównie w australijskich produkcjach. Światowa krytyka zauważyła ją w filmach "Cienka czerwona linia" oraz "Co kryje prawda". Największą sławę przyniosła jej rola Éowiny we "Władcy Pierścieni".
 7. Samwise Gamgee (Sean Astin)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 650x480 px
  • Waga obrazka: 55 kB
  Grywa w filmach od ósmego roku życia. Spora w tym zasługa jego rodziców, którzy również są aktorami. Sławę zyskał jednak dopiero dzięki roli hobbita Sama w filmie "Władca Pierścieni".
567 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Więcej w Galerii Biznes, Kultura
Data dodania: 16.02.2017

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000

Komentarze: 0

Ludzie, którzy prawdopodobnie zapomnieli przejrzeć się w lustrze Kiedyś kupowała dwa miejsca w samolocie. A teraz? Co za przemiana!
Zobacz inne galerie:
zamknij