Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Najlepsze seriale 2016 roku, których nie zobaczysz w polskiej telewizji

Dzięki dostępowi do internetu i platformom cyfrowym widzowie nie są skazani na seriale prezentowane przez kilka dostępnych stacji telewizyjnych. W mijającym roku na ekranach telewizorów miało miejsce wiele premier. Zobacz, co może uprzyjemnić Ci długie zimowe wieczory.

 1. Najlepsze seriale 2016 roku, których nie zobaczysz w polskiej telewizji

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1280x720 px
  • Waga obrazka: 152 kB
  Stranger Things - to stworzony przez telewizję internetową - Netflix serial, który opowiada o losach dzieci uwikłanych w zagadkę kryminalną. Serial zakrawa o science fiction, thriller i kryminał. Jego akcja trzyma w napięciu od pierwszej minuty aż po ostatnią minutę finałowego odcinka. Pozycja obowiązkowa dla tych, którzy lubią kino z pogranicza tych gatunków.
 2. Atlanta

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1200x630 px
  • Waga obrazka: 87 kB
  Fabuła oparta jest na losach głównego bohatera, granego przez Donald Glovera, który próbuje odnaleźć się w dorosłości. Po rzuceniu studiów, rozstaniu się z żoną zostaje managerem swojego kuzyna, początkującego rapera. 25-minutowe odcinki są wystarczającą dawką humoru, żeby poprawić sobie nastrój, kiedy za oknem mróz.
 3. Narcos

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 3000x1688 px
  • Waga obrazka: 411 kB
  Oparty na życiu Pabla Escobara serial stanowi nie lada gratkę dla miłośników mocnych wrażeń. Mimo że już od początku można przewidzieć losy głównego bohatera, to jednak do końca wbija nas w fotel i nie pozwala oderwać wzroku od telewizora. Niezmiernym walorem tego serialu jest gra aktorska i zaskakujące zwroty akcji.
 4. London Spy

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1500x1000 px
  • Waga obrazka: 122 kB
  BBC wyprodukowało serial London Spy na fali słynnego Sherlocka. Podobieństwo postaci i niektórych wątków może razić, ale mimo wszystko jest to doskonały thriller szpiegowski ze świetnie zagraną rolą Bena Wishawa, znanego jako Q z przygód agenta 007.
 5. Fleabag

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 900x450 px
  • Waga obrazka: 30 kB
  Serial jednego aktora, właściwie aktorki-Phoebe Waller-Bridge. Jest to wycieczka po londyńskich klubach, ulicach, sklepach, w której przewodniczka pokazuje widzowi swój świat. Brzmi poważnie, ale nie brak humoru i dystansu typowego dla brytyjskich czarnych komedii. Warto wspomnieć, że odtwórczyni głównej roli to też dramatopisarka, która w 2013 roku napisała sztukę, którą BBC przeniosło na ekrany telewizorów.
 6. Gra o Tron

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 759x422 px
  • Waga obrazka: 55 kB
  To doskonale znany części publiczności serial na podstawie książek George R.R. Martina. W 2016 roku powstała kolejna seria tego obrazu, która niespodziewanymi zwrotami akcji i wyraźnymi postaciami stała się kultowa dla wielu widzów.
 7. Mr. Robot

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1200x600 px
  • Waga obrazka: 46 kB
  Serial Mr. Robot opowiada o młodym hakerze, który uwikłał się w pomoc FBI. Fabuła może się wydawać oklepana i mało oryginalna, jednak gra aktorska i “klimat” serialu robią swoje. Widz po prostu nie chce oderwać się od telewizora, dopóki nie zobaczy wszystkich odcinków.
20 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Więcej w Galerii Kultura
Data dodania: 31.12.2016

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000

Komentarze: 0

Najlepsze piosenki 2016 roku Który najprzystojniejszy?
Zobacz inne galerie:
zamknij