Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Najgłupsze wypadki kulturystów

Kulturystyka to sport, w którym liczy się każdy mięsień, im większy, tym lepiej oceniany. Wielu sportowców osiąga niebotyczne rozmiary swoich muskułów dzięki różnym “wspomagaczom”. Mimo że są one zakazane, wielu z nich nadal pozostaje niewykrywalnych, ale jednak prowadzą do dziwnych wpadek. Przekonajcie się sami, co głupiego może się stać, gdy człowiek nie zachowa umiaru.

 1. Najgłupsze wypadki kulturystów

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 600x441 px
  • Waga obrazka: 27 kB
  Ten kulturysta mógł się poszczycić największym bicepsem świata. Sekret Valentino tkwił w tym, że wstrzykiwał sobie olej w bicepsy, co po dłuższym czasie doprowadziło do “wycieków” z ramion siłacza. Gregg postanowił rozwiązać problem za pomocą igły i przekuł swoje mięśnie, niestety w trakcie tej operacji uwolniła się ciecz i dosłownie wybuchły mu ręce. Dziś Valentino już nie ma największych bicepsów świata.
 2. Andreas Munzer

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 595x376 px
  • Waga obrazka: 30 kB
  Postanowił, że jego ciało nie będzie miało w sobie w ogóle tłuszczu. W tym celu kulturysta spędzał cały rok jeżdżąc na zawody i jedząc wyłącznie odżywki, a żeby zniwelować zawartość płynów w ciele przyjmował leki moczopędne, uznał że woda w organizmie wiąże tłuszcz. Niestety, po pewnym czasie jego ciało odmówiło posłuszeństwa, zaczął narzekać na bóle brzucha i zmarł podczas zawodów. Okazało się, że wypłukał niezbędną do przeżycia ilość wody z organizmu.
 3. Sally McNeil

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1200x675 px
  • Waga obrazka: 81 kB
  Jej wspólną pasją z mężem była kulturystyka i sterydy. Po latach przyjmowania anabolików Sally stała się wyjątkowo zazdrosna o męża i kiedy w ich domu zastała inną kobietę (agentkę ubezpieczeniową) pobiła ją, a męża zastrzeliła.
 4. Greg Plitt

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 1000x630 px
  • Waga obrazka: 51 kB
  Nie był on typowym kulturystą, nie układał swojego życia pod zawody, ani nie szprycował się anabolikami. Ale postanowił udowodnić wszystkim, że po wypiciu napoju energetycznego będzie szybszy od pociągu. Pomylił się. Pociąg zabił go na torach, gdy ten próbował przed nim uciec.
 5. Bracia Chad

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 858x920 px
  • Waga obrazka: 82 kB
  Po jeden awanturze na siłowni, która zakończyła się wezwaniem policji, jeden z braci stracił życie. Okazało się, że policja użyła paralizatorów, a serce kulturysty było zbytnio osłabione. Obaj bracia brali wcześniej sterydy, dodając do tego... środek uspokajający dla krów.
 6. Anthony D’Arezzo

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 780x850 px
  • Waga obrazka: 51 kB
  W 1992 roku był mistrzem USA w kulturystyce, niestety, lata ścisłej diety, suplementów i sterydów wywołały u niego raka wątroby. Sportowiec wycofał się. Po względnym uporaniu się z chorobą postanowił wrócić do zmagań, ale nie mogąc odbudować formy postanowił wesprzeć się anabolikami. W rezultacie zmarł na zawał.
50 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Więcej w Galerii Zdrowie
Data dodania: 31.12.2016

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000

Komentarze: 0

Niesamowite zdjęcia zrobione w 2016 7 najlepszych i najtańszych miejscówek snowboardowych w Europie
Zobacz inne galerie:
zamknij