Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Najdziwniejsze auta w historii motoryzacji

W naszym motoryzacyjnym TOP 10 znaleźć można samochody brzydkie, awaryjne, kontrowersyjne, innowacyjne i wybitnie niezawodne. Co je łączy? Są na swój sposób osobliwe lub po prostu dziwne, a czasem dziwna jest historia związana z ich produkcją. Zresztą, sami przeczytajcie.

 1. Najdziwniejsze auta w historii motoryzacji

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 640x421 px
  • Waga obrazka: 68 kB
  Zündapp Janus był mikrusem, jego silnik miał pojemność zaledwie 247 cm³. Ale nie to było najdziwniejsze w tym aucie. Otóż do Janusa wchodziło się z przodu albo z tyłu (drzwi nie były więc montowane z boku). Co gorsza, pasażerowie na jednej kanapie siedzieli... tyłem do kierowcy. Ogólnie jazda nie była komfortowa z uwagi na rozłożenie środka ciężkości uzależnione od liczby osób siedzących w aucie. Powodów zapewne było wiele, by firma Zündapp po roku wstrzymała produkcję swojego jedynego modelu.
Ojciec konsekwentnie parodiuje zdjęcia córki. Stał się bardziej popularny od niej! Najdziwniejsze auta w historii motoryzacji(#2)

Komentarze: 0

Brak komentarzy

98 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Więcej w Galerii Moto, Tech
Data dodania: 04.07.2017

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000
Ojciec konsekwentnie parodiuje zdjęcia córki. Stał się bardziej popularny od niej! Najdziwniejsze auta w historii motoryzacji(#2)
Zobacz inne galerie: