Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd

Powinny być piękne, kobiece i kuszące seksapilem (lub też piękni, przystojni i męscy). Zarabiają tysiące, żeby nie powiedzieć miliony, dolarów i innych walut... a zdarza się, że zostaną przyłapani na totalnej modowej wpadce. Bo czy gwiazdom przystoi wkładać na siebie kreacje niczym z kosmosu, zwłaszcza na prestiżowe i domagające się elegancji wydarzenia? Jedno jest pewne, zawsze wydaje się, że nic więcej nie będzie w stanie wywołać większego szoku... a jednak tak się tylko wydaje.

 1. Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 466x622 px
  • Waga obrazka: 27 kB
  To zdecydowana liderka w dziedzinie najdziwniejszych kreacji. Mało tego, tak naprawdę w tym zestawieniu można by ograniczyć się tylko do jej osoby. Ale my wyselekcjonowaliśmy spośród jej pomysłów ten, który okazał się najbardziej nie przyjęcia dla ludzkiej wyobraźni i dla wyczucia estetyki – kreacja wykonana z mięsa. No cóż, jedno jest pewne. Lady Gaga wyglądała smacznie.
Krótkie włosy też mogą być seksi – zobaczcie zdjęcia 5 gwiazd Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd(#2)

Komentarze: 0

23 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Data dodania: 16.06.2015

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000
Krótkie włosy też mogą być seksi – zobaczcie zdjęcia 5 gwiazd Jak oni się ubrali? - czyli 10 najdziwniejszych kreacji gwiazd(#2)
Zobacz inne galerie:
zamknij