Dodaj obrazek
 1. Humor
 2. Cytaty
 3. Gwiazdy
 4. Podróże
 5. Moda
 6. Zdrowie
 7. Polityka
 8. Video
 9. Ogłoszenia
 10. Architektura
 11. Natura
 12. Sport
 13. Moto
 14. Jedzenie
 15. Poradnik
 16. 18+
 17. +więcej

7 pomysłow na usprawnienie Internetu

7 pomysłów, które znacznie usprawniły i ułatwiłyby korzystanie z Internetu. Większość z nich nigdy nie wejdzie w życie (to jest pewne), ale czasem warto pomarzyć o lepszych czasach, nieprawdaż? :)

 1. 7 pomysłow na usprawnienie Internetu

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 600x158 px
  • Waga obrazka: 9 kB
  Jak to działa: Po kliknięciu na link, masz możliwość „odkliknięcia” go, a właściciel reklamy nie otrzymuje profitów od wejścia.
  Jak można na tym skorzystać: W końcu możesz kliknąć na super zachęcające słuchawki albo troll artykuły, nie dając właścicielowi strony ruchu, ani zysków z reklam na które tak bardzo liczą zamieszczając w sieci takie śmieci. Taka opcja przydałaby się także w związku z postami, które przyciągają uwagę, ale ich tytuły kompletnie nic nie mówią o zawartości, np. „Nie uwierzysz co ona zrobiła swojemu chłopakowi...” albo „Tragiczny wypadek. Ile osób zostało rannych?”. Wtedy możesz swobodnie wejść w taki link i jeżeli zawartość okaże się śmieciowa, masz możliwość odkliknięcia takiego wejścia.
  Efekt: Z czasem, taka opcja zniechęciłaby strony do wrzucania śmieciowych artykułów/postów, które generują ruch tylko dzięki chwytliwemu tematowi albo zachęcającej grafice, bo nadal to robiąc strony te nie zgarniały by profitów poprzez takie ciekawskie kliki.
Jak zmieniała się gra FIFA przez lata 7 pomysłow na usprawnienie Internetu(#2)

Komentarze: 0

Brak komentarzy

158 wyświetleń zdjęcia
Pobierz link Zgłoś nadużycie
Data dodania: 24.09.2015

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000
Jak zmieniała się gra FIFA przez lata 7 pomysłow na usprawnienie Internetu(#2)
Zobacz inne galerie: