Dodaj

Czy sport to rzeczywiście zdrowie?

Życie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Bywa, że coś, co sprzedaje nam się od dzieciństwa jako źródło zdrowia i witalności obraca się przeciwko nam i wali rykoszetem. Okazuje się bowiem, że sportowy tryb życia wcale nie jest tak zdrowy! Czy ktoś pomyślał o wypadkach, kontuzjach i innych takich? Może jednak najlepiej ograniczyć się do spacerów albo tenisa stołowego? ;P

 1. Walka o piłkę

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 245x187 px
  • Waga obrazka: 1000 kB
  Piłka nożna wzbudza mnóstwo emocji, oczywiście nie tylko u kibiców, którzy krzyczą, wrzeszczą i na czas meczu zamieniają się w absolutnych i nieobliczalnych fanatyków. Piłkarze dają się jednak ponosić emocjom najbardziej. ;)
 2. Przecież lód jest śliski

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 360x200 px
  • Waga obrazka: 819 kB
  już sama jazda na łyżwach nie należy do najprostszych! Kiedy do tego dochodzi konieczność utrzymania kija i walka ze współzawodnikami, cała heca może skończyć się bolesnym upadkiem. ;P
 3. Zapędzony w kozi róg ;P

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 200x200 px
  • Waga obrazka: 1474 kB
  Niebezpieczeństwa czyhają na zawodnika nawet poza boiskiem! A może on wcale nie chciał wylądować za bandą? Ale skoro zdecydował się na uprawianie tak gwałtownej dyscypliny… ;)
 4. Rykoszetem...

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 356x200 px
  • Waga obrazka: 985 kB
  Sport jest najbardziej niebezpieczny dla tych, którzy mają spore problemy z utrzymaniem równowagi i koordynacją ruchową, a dzieci przecież nienajlepiej sobie z tym radzą. I śliwa pod okiem gotowa! ;)
 5. Może zbyt ambitnie...

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 284x200 px
  • Waga obrazka: 1199 kB
  Bywają sporty, których uprawianie wiąże się z naprawdę sporym ryzykiem. Prawdopodobieństwo wypadku i utraty zębów jest tak duże, że aż strach dokładnie je obliczać. ;)
 6. To musiało boleć!

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 304x200 px
  • Waga obrazka: 805 kB
  Lekkoatletyka niestety również jest bardzo kontuzjogenna… Wykonywanie takich powietrznych akrobacji musi przecież prędzej czy później skończyć się jakiś bolesnym „kuku”. Nie trzeba być wróżką, żeby to przewidzieć. ;P
 7. Reakcja łańcuchowa... ;P

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 439x200 px
  • Waga obrazka: 1881 kB
  Jeśli chce się robić coś zbyt szybko, szczególnie w sporcie, może mieć to opłakane skutki. Karambol na Sali gimnastycznej to dość powszechne zjawisko. Czy naprawdę sport jest tak zdrowy, jak się o nim mówi?
 8. Łączenie dyscyplin ;)

  Opcje
  Szczegóły obrazka
  • Rozdzielczość: 300x206 px
  • Waga obrazka: 651 kB
  Ten pan popełnił niestety spory błąd w sztuce – to tak, jakby zjadł śledzie z bitą śmietaną. Przecież taki wyczyn musi skończyć się straszliwą katastrofą. ;) Człowiek jakiś mało przewidujący… ;)
Data dodania: 20.10.2015

Skomentuj!

Spokojnie - Twój email nie zostanie opublikowany na stronie
Pozostało znaków: 2000/2000

Komentarze: 0

Brak komentarzyJak naprawdę wyglądają studia Rzeczy, których nie powinieneś robić na randce
Zobacz inne galerie:
Rzeczy, których nie powinieneś robić na randce
Szukanie swojej drugiej połówki pomarańczy, które może przejawiać się między innymi w randkowaniu to wyjątkowo trudne życiowe zadanie. Chodzenie na randki to bowiem sztuka dyplomacji, koronkowa robota… Jeden nieopatrzny ruch i romantyczny wieczór zamienia się w prawdziwe pasmo klęsk i nieszczęść, po których potem trzeba sprzątać przez długi, długi czas… ;)
Zobacz
Najstraszniejsze budynki na świecie
Najstraszniejsze budynki na świecie
dodano 20.10.2015 1298
Domy, a właściwie budynki mieszkalne dzielną się na kilka rodzajów. Są domki jedno- i wielorodzinne, niewielkie kamieniczki i wielkie bloki itd. Dziś jednak, kiedy pogoda na dworze niezbyt ciekawa, warto z pewnością zająć się domami, budynkami, które wyglądają tak strasznie, że chyba tylko największy szaleniec mógłby zdecydować się tam zamieszkać. Zastanowić nad tym mógłby się jeszcze człowiek, któremu by dobrze za taką przeprowadzkę zapłacono…
Zobacz
Trudne poranki...
Trudne poranki...
dodano 20.10.2015 634
Poranne wstawanie to jedna z najbardziej przykrych konieczności w życiu. Dlaczego? Ponieważ poranek zawsze przychodzi zbyt wcześnie, a sen jest zawsze zbyt krótki. Po świecie chodzi wyjątkowo skromna liczba rannych ptaszków, a przeważająca część ludzkości lubi sobie pospać. Niestety niewielu może pozwolić sobie na taki luksus i dlatego najbardziej bolesna część dnia wygląda tak jak ukazano to poniżej… ;)
Zobacz
Co zrobić, żeby przetrwać niskie temperatury
Niestety nie da się ukryć, że jesień to tylko wstęp do srogiej zimy. Temperatura nie obniża się jakoś gwałtownie, lecz mimo to warto pamiętać, że już za stosunkowo niedługi czas możemy spodziewać się srogich mrozów i śnieżyc (oby nie). Warto więc już dziś przygotowywać się na podobną okoliczność. Jakie nawyki powinniśmy w sobie wyrabiać, żeby poradzić sobie, kiedy nastąpi apogeum zimy?
Zobacz
Jak żyć bez kredytu hipotecznego? Zamieszkać pod ziemią!
Ceny nieruchomości mogą przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza że koszt zakupu mieszkania wielu odczuwa przez kilkadziesiąt lat, biorąc kredyt hipoteczny. Co zrobić, by nie płacić horrendalnych cen za mieszkanie a mimo wszystko funkcjonować i znaleźć dach nad głową? Niektórzy uciekają się do skrajnych rozwiązań i postanawiają zamieszkać… pod ziemią.
Zobacz
Zbiór najlepszych tapet
Zbiór najlepszych tapet
dodano 19.10.2015 554
Najlepsze i najciekawsze tapety. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
Zobacz
TOP 5 najdziwniejszych modyfikacji ciała jakie widziano
Kolczykowanie, piercing, tatuaże i inne modyfikacje cielesne. Uszy, wargi, język, nos, brwi, pępek, miejsca intymne - dzisiaj coraz częściej możemy się spotkać z tatuażami czy modyfikacjami na ciele wśród coraz to większej ilości osób. TOP 5 przedstawiamy poniżej
Zobacz
Spaghetti z babcią
Spaghetti z babcią
dodano 19.10.2015 173
Niektórych odruchów nie oszukasz...
Zobacz
Co tam browarek
Co tam browarek
dodano 19.10.2015 139
Ej! Przecież zawsze mi mówili, że piwo jest dobre na nerki...
Zobacz
Mistrzostwa Świata Brodaczy
Mistrzostwa Świata Brodaczy
dodano 19.10.2015 163
Czy słyszeliście o takich zawodach? Co roku w Niemczech odbywają się takie mistrzostwa i sami możecie zobaczyć jacy zawodnicy się tam pojawiają. Bródki i brody w rożnych kształtach i długościa, a to wszystko w jednym budynku! W sumie nie wiem czy będąc na takim wydarzeniu czułbym się dobrze czy może jednak trochę dziwnie.
Zobacz
Wietnam – fakty i mity
Wietnam – fakty i mity
dodano 19.10.2015 264
W tym roku obchodzimy 40 rocznicę zakończenia Wojny Wietnamskiej trwającej 11 lat. Mnóstwo słyszymy o tej wojnie, lecz wiele faktów jest przekręcanych, a także krążą mity wypaczające prawdę o tym konflikcie. Naprostowaniem części tych informacji zajęli się kapitan Marshal Hanson i kapitan Scott Beaton.
Zobacz
Różne reakcje zdziwienia
Różne reakcje zdziwienia
dodano 19.10.2015 236
Zobacz
Najpiękniejsze ogrody
Najpiękniejsze ogrody
dodano 19.10.2015 223
Natura potrafi być piękna, a obcowanie z nią może uspokajać, poprawiać nastrój, sprawiać, że ma się większą motywację do działania! Nie każdy jednak może mieszkać w domku u podnóża góry albo być właścicielem przepięknej posiadłości na plaży. Zawsze można jednak na własnym podwórku urządzić rajski ogród marzeń, który stanie się oazą spokoju i… obiektem zazdrości wszystkich, którzy nas odwiedzają. ;)
Zobacz
Co hamuje apetyt - czyli o tym jak się nie obżerać
Niemal każdy z nas chciałby być szczupły piękny i atrakcyjny, jednak nierzadko zdarza się, że odczuwamy jeszcze silniejsze pragnienie – nieposkromione i nierzadko wszechogarniające – chodzi oczywiście o pragnienie jedzenia! Co zrobić, aby nie dać mu sobą zawładnąć i by skutecznie poskromić swój wilczy apetyt? Jest kilka skutecznych sposobów na dokonanie niemożliwego – oto one! ;)
Zobacz
Jak gotują faceci...
Jak gotują faceci...
dodano 19.10.2015 131
Powszechnie wiadomo, że różnice pomiędzy kobietami a mężczyznami są wielkie i głębokie niemal tak samo jak Rów Mariański! Przedstawiciele przeciwnych płci do wszystkie zabierają się inaczej i nie ma w tym nic złego. Od wieków uważa się, że gotowanie to kobieca domena, choć nie można oczywiście zapominać o uzdolnionych kulinarnie panach. W każdym razie spora część mężczyzn gotuje raczej rzadko, ale kiedy już się do tego zabierają, robią to bardzo po męsku! ;)
Zobacz
Największe okazy grzybów
Największe okazy grzybów
dodano 19.10.2015 534
Jesień to nie tylko zwiastun pasma nieszczęść: niżowej pogody, coraz krótszych dni i trwających w nieskończoność infekcji. Jesień to również czas, kiedy wszystkie liście na drzewach są piękne i kolorowe, a u podnóży drzew rosną grzyby. Kiedy tylko rozpoczyna się sezon w lasach można spotkać mnóstwo amatorów zbierania „owoców lasu”. Snują się między drzewami i szukają wielkich okazów, które… czasami znajdują. ;)
Zobacz
zamknij